Regulamin

1) Właścicielem sklepu www.andrzejwalendziak.pl jest firma ,,Złoty Gołąb'' - Andrzej Walendziak, ulica Polna 10, 83-200 Starogard Gdański. NIP 592 000 28 04


2 )Zakupów w sklepie mogą dokonywać tylko osoby. które ukończyły 18 lat.

3) Ceny towarów znajdujących się w tym sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT,z kilkoma wyjątkami) Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania oferty promocyjnej na stronach sklepu bądź wprowadzania w nim innych zmian.

4) Do każdego zamówienia są doliczane koszty przesyłki podane podczas podsumowania zakupów. Dostawa towaru odbywa się w sposób wybrany przez klienta.

5) Termin realizacji zamówienia do 7 dni (w przypadku braku jakiegoś towaru w magazynie okres ten może się wydłużyć do 14 dni)

6) Kupujący może wycofać zamówienie bądź je zmienić telefonicznie pod numerem +48 0509 667214 lub e-mail pod adresem walendziak@onet.pl do momentu jego wysłania (minimalnie 24 godziny)

7) Zgodnie z ustawą "O ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.

8) Zwracany towar należy odsyłać na adres sklepu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w przeciągu 7 dni roboczych na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

9) Dokonanie zakupu w sklepie internetowym jest jednoznaczne z tym, że kupujący akceptuje powyższy regulamin sklepu